שירות עסקי

שירות עסקי

עסק, משרד, מגדל מגורים יוקרתי?

אנו בכלניות, פרחים שאוהבים אנשים, מציעים לכם שירות VIP על בסיס שבועי: סידור פרחים רענן המסופק ישירות לבית העסק, המשרד או הבניין אחת לשבוע, ומוצב בכניסה – ליצירת מראה מרשים ויוקרתי.

אנו שוזרים ומעצבים סידורי פרחים איכותיים ויוקרתיים עבור לובי משרד ולובי בניין, או מספקים עציצים מהמבחר המגוון שלנו: עציצים ירוקים, עציצים פורחים או עציצי סחלב.  

איך זה עובד?

בעצה אחת עם הלקוח, ובהלימה לסגנונו העיצובי של המשרד או הבניין, אנו מעצבים סידורי פרחים מרשימים ממיטב הפרחים, ומגיעים אליכם להחליף אותם מדי שבוע.

לכם למעשה לא נותר לדאוג לדבר: אחת לשבוע נגיע למקום העבודה או לסביבת המגורים עם כלי חדש ובו סידור מהמם המשדרג את הנראוּת של חלל הכניסה.

הסידור השבועי שלנו – גם ללקוחות פרטיים

תמיד חלמתם על פרחים טריים הביתה ביום שישי, אך אינכם מצליחים לעמוד בכך ולפנות לכך זמן?

מה דעתכם על הסידור הזה? אנו בכלניות פרחים מציעים לכם אספקה שבועית של סידור פרחים או זר פרחים רענן ישירות לביתכם. שליח שלנו יגיע אליכם מדי סופשבוע, יביא כלי עם זר חדש וייקח מכם את הכלי עם הזר הקודם.

לחלופין, במסגרת המנוי תוכלו להגיע עם הכלי לחנותנו בימי שישי, ואנו נחליף עבורכם את הזר בזר טרי ורענן.  

כלניות פרחים – סידורים שבועיים ללקוחות עסקיים ולקוחות פרטיים

כתבות נוספות


המוצר הכי משתלם באתר כלניות תמצאו מגוון זרי פרחים, סידורי פרחים, עציצים וצמחים במחיר הכי משתלם שישהשיווק הישיר והקניה באמצעות האתר תחסוך לכם עמלות ופערי תיווך בכל קניה. 
הזמנה בטוחה באתר כלניות תוכלו להזמין משלוח 24/7 ולשלם באמצעות כרטיס האשראי ללא חשש, בזכות תקן PCI ופרוטוקול אבטחת מידע המופעל באתר האונליין של כלניות.
שירות מקצועי צוות כלניות עומד לשירותכם וישמח בכל זמן להעניק לכם שירות מקצועי ומענה מהיר לכל שאלה או ייעוץ מקצועי בתחום שזירת הפרחים והטיפול בעציצים וצמחים בבית או בגינה.
משלוח מהיר חנות כלניות מספקת משלוחי פרחים ועציצים מהיום להיום בכל אזור רעננה, כפר סבא, הרצליה, הוד השרון ורמת השרון.
איכות וטריות ההצלחה של כלניות באה לידי ביטוי בזכות מכירת פרחים וצמחים באיכות הגבוהה ביותר, המתחדשת בכל יום ומגיעה לחנות ישירות ממגדלי הפרחים והצמחים מכל חלקי הארץ.

כלניות, ספק פרחים נבחר בפורטל חנויות פרחים ומשלוחים באזור רעננה והסביבה